Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 1094 komentarze

Dość

Andrzej Słonawski - Prezes Fundacji "NowyEkran", Szef "Grupy Obywatelskiego Sprzeciwu"

"Drodzy Blogerzy, Komentatorzy. Ludzie Dobrej Woli" - dziękujemy w imieniu Daniela Kloca.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przykro nam, że Daniel z przyczyn niezależnych od siebie nie mógł dojechać na rozprawę. Bardzo dziękujemy Wam, że jako jedyni dalej interesujecie się ta sprawą i pokazujecie nieudolność Polskiego Wymiaru Sprawiedliwości.


/ treść maila przeslanego na redakcyjną pocztę /

" Witam

Przykro nam, że Daniel z przyczyn niezależnych od siebie nie mógł dojechać na rozprawę. Bardzo dziękujemy Wam, że jako jedyni dalej interesujecie się ta sprawą i pokazujecie nieudolność Polskiego Wymiaru Sprawiedliwości.

 Wyrok kasacyjny bardzo nas cieszy, ale wiemy, że wszystko znowu zacznie się od nowa, ponieważ Sąd Najwyższy dał cała sprawę do powtórnego rozpatrzenia. To znaczy, że „udowodniono” iż sędziowie niższych instancji wykazali się niekompetencją i niechęcią rzetelnego zajęcia się tą sprawą. Dlatego teraz wierzymy, że cała ta sprawa nabierze innego światła i jesteśmy bardziej pozytywnie nastawieni do całej tej batalii. Dzięki Wam mieliśmy możliwość zobaczenia całej rozprawy i mamy satysfakcję z tego faktu, że Sędzia nie krył rozbawienia postanowieniem Sądu Rejonowego.

 Dziękujemy wszystkim internautom za tyle pozytywnych słów wsparcia. Daniel na bieżąco zapoznaje się z komentarzami i dają mu one siłę do dalszej walki o sprawiedliwe zakończenie całej tej sprawy.

 Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy dziennikarzom Nowego Ekranu za tak sumienne i skrupulatne pilotowanie sprawy Daniela." 

  


 Drodzy Blogerzy, Komentatorzy, wszyscy Ludzie Dobrej Woli - dziękujemy. Dziekujemy za słowa otuchy, za fakt bezinteresownego wsparcia Daniela. Za pozytywne słowa, za pamięc, za wszystko. Dziekujemy w imieniu Daniela Kloca. Dziękujemy Wam, drodzy czytelnicy "nowegoEkranu". Pozdrawiam, Andrzej Słonawski

KOMENTARZE

 • Dobra robota
  Gratulacje.
 • Danielu trzymamy kciuki!
  Razem z moja żoną śledzimy Twoja sprawe od samego poczatku i bardzo fajnie, że sie odezwales i jestes tu z nami! Świetnie napisane i trzymamy kciuki abys sie nie poddał i walczyl dalej.To co sie dzieje z Twoja sprawa to absurd nad absurdami!Trzymamy kciuki za pozytywny przebieg sprawy, duzo cierpliwosci i co najwazniejsze wsparcia od bliskich, bo Ci co Cie wspieraja kochaja Cie najbardziej.POWODZENIA DANIELU!
 • To w sumie Pan Daniel robi dobrą robotę...
  myślę, dla wszystkich, także i dla Policji. Chowanie tego pod dywan z całą pewnoscią utwierdziłoby tych "policjantów" (bo nie można mówic o całej Policji) w dalszej eskalacji takich działań, co z całą pewnością doprowadziłoby do jakiegoś niekontrolowanego wybuchu społecznego (chyba że komuś na tym zależy) a wtedy scenariusz może byc taki jak w Grecji że na Policjantów posypie się np deszcz koktaili mołotowa a może i nie tylko na policjantów. A chyba takiego scenariusza (Greckiego) nikt w Polsce nie chce. Więc miejmy nadzieję że Sąd pierwszej instacji także w taki sposób spojrzy na tą sprawę i surowo, w niejako w zarodku skutecznie ją zadusi. Pozdrawiam Pana Daniela
 • Dobry ruch Panie Danielu!
  Brawo!Nareszcie Pan się odezwał, dobre posunięcie z tymi podziekowaniami i fajnie to Pan napisał,raczej ta Pani krótko, rzeczowo i na temat.Powinien Pan częściej się udzielac w tej sprawie i przypominac o tej jakże waznej i istotnej sprawie w Pana życiu.Trzymam kciuki za dalszy pozytywny przebieg tej jakże dziwnej historii.I duzo cierpliwosci, bo pewnie przyda sie w tym naszym durnym kraju.I to prawada że Nowy Ekran sprzyja Panu.Mam nadzieje, że teraz Pan będzie częściej się udzielał i nie da zpomnieć o tej sprawie.Pozdrawiamy i powodzenia!!!!
 • Panie Danielu...
  Pana miejsce nie jest we więzieniu jak chcą sądowi i policyjni bandyci.
  To oni łamią prawo, oszukują, fałszuja by Pana pogrążyć.Tylko prymitywny niecywilizowany element tak postępuje. Ubolewac nalezy, ze ten element opanował instytucje, które powinny obywatela chronić a nie napadac, wiezic i niszczyć niewinnej osobie opinie i życie oraz wiklac w problemy natury prawnej.
  To jest bandyctwo i trzeba rzeczy nazywać po imieniu.
 • @lju 02:37:37
  "Od kogo te podziękowania?" - w imieniu Daniela Kloca przesłała podziękowania p. Magda. Przyjaciólka p. Daniela. On sam jest skromnym człowiekiem. Nie jest "internetowy", co sprawia że te podziękowania są szczere i cieszą. Potwierdzają też potrzebę naszego dalszego działania w tej i w innych bulwersujących Polski Naród sprawach.
 • Ku normalności
  Wyrok cieszy, ale to oznacza drugi początek. proszę pamiętać - te same oficy .. pardon - sędzie prowadzące będą znów orzekać. I koniecznie udowodnić, że to co jest na filmiku, to jest MOMENT ZATRZYMANIA, nie wkręcać się w żadne inne "momenty".
 • Autor 12:11:44
  Gdzie można znaleźć więcej informacji o wyroku SN i jego uzasadnieniu? Media jakoś milczą...
 • Powodzenia dla Państwa Panie Danielu i Pani Magdo.
  Panie Danielu gratuluje, że udało się Panu uniknąć wiezienia. Dzieki Nowemu Ekranowi śledzę Pana sprawę od samego początku, i faktycznie tylko NowyEkran pisze o Pana sprawie i się nią intereseuje. Życze cierpliwości i wytrwałości, bo pewnie ta sprawa tak szybko się nie zakończy, ale widzę ze Pani Magda wspiera Pana i pomaga Panu. I bardzo dobrze, nie możecie Państwo pozwolić ucichnąć tej sprawie, musicie się przypominać i ją rozgłasniac. Serdecznie Was pozdrawiam i życzę abyście wytrwali i się nie poddali i nawzajem się wspierali.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY