Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 1094 komentarze

Dość

Andrzej Słonawski - Prezes Fundacji "NowyEkran", Szef "Grupy Obywatelskiego Sprzeciwu"

Dla Czytelników Nowego Ekranu szczególna informacja!!! Daniel Kloc przed Sądem Najwyższym !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poznamy zatem szczegóły ponad czternastomiesięcznej batalii o uniewinnienie Daniela, oraz o przykładne ukaranie policyjnego bandyty, sierżanta Czajki. 

Dla ogromnej rzeszy czytelników Nowego Ekranu szczególna informacja!!! Jutro, 8 stycznia 2013 r, w Sądzie Najwyższym w Warszawie o godz.12:45, odbędzie się rozprawa kasacyjna dotyczącą uniewinnienia Daniela Kloca, ofiary bestialskiego zachowania się funkcjonariusza policji A. Czajki.

 

 

 

Ten bezprecedensowy, bandycki napad na uczestnika Marszu Niepodległości 2011, wzburzył opinie publiczną. Losy Daniela Kloca czytelnicy NE mogli śledzić za naszym pośrednictwem, ale też o jego losach pisały inne niezależne media.

Przed 11 listopada 2012 r. w sprawie przeciwko Andrzejowi Czajce prokuratura wnosiła do sądu, o warunkowe umorzenie postępowania wobec policyjnego bandyty, motywując to 'ogromnym stresem związanym z wykonywanym przez niego zadaniem w dniu 11.11.2011, oraz jak dotychczas nieposzlakowana opinią i wzorowym przebiegiem służby. Ten wniosek prokuratury, zdaniem większości komentatorów, przyczynił się zeszłorocznych prowokacji policyjnych w trakcie Marszu.

Wniosek prokuratura legitymizujący takie działania, spowodował kolejna eskalację działań służb policyjnych, na niespotykaną skalę. W listopadowe święto Niepodległości 2012, po raz pierwszy policjanci otworzyli ogień z broni palnej do tłumu w którym znajdowały się dzieci wraz z rodzinami.

Dziś już wiemy, iż 28 grudnia 2012 r. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury i nakazał wniesienie aktu oskarżenia przeciwko sierżantowi Czajce.

  

Jutro będzie wyjątkowa okazja na przeprowadzenie z Danielem Klocem rozmowy, oraz wywiadu z jego pełnomocnikiem, adwokat Niną Tomicką. Poznamy szczegóły ponad czternastomiesięcznej batalii o uniewinnienie Daniela, oraz o przykładne ukaranie policyjnego bandyty, sierżanta Czajki

    

Mając nadzieję, że sprawa Daniela Kloca w dalszym ciągu Państwa interesuje i chcielibyście dać wyraz wsparcia dla działań mających na celu uniewinnienie Daniela, oraz skazania policyjnego bandyty, zapraszam do Sądu Najwyższego na godz. 12.45 na rozprawę kasacyjną i na spotkanie z Danielem i jego pełnomocnikiem.

 

KOMENTARZE

 • Trzymamy kciuki!
  Orzeczenie Sądu Najwyższego będzie papierkiem lakmusowym, czy są jeszcze nadzieje na choćby niewielką poprawę stanu sądownictwa.
 • @Rebeliantka 19:13:09
  - rzetelnie postaramy się to zrelacjonować.
 • Panie Danielu! Życzę pełnego zwycięstwa nad Pana prześladowcami i katami!
  Pan musi wygrać!

  Zdrowia i wytrwałości.
 • All@All
  Możecie Państwo umieszczać w komentarzach swoje życzenia i pozdrowienia dla Daniela.
  On to czyta. Oprócz tego jutro otrzyma od nas wydruk waszych komentarzy.
  Porozmawiamy o nich przed kamerą.
  Proszę także o pytania do Daniela i jego pełnomocnika.
 • Kto liczy na merytoryczną zmianę orzeczenia jest w błędzie.
  Wbrew powszechnemu oczekiwaniu Sąd Najwyższy nie wykaże , ze sierż. Czajka jest sprawcą , o czym każdy wie kto interesował się sprawą i to widział na własne oczy , a Daniel Kloc ofiarą. Sąd Najwyższy nie ma takich uprawnień. Prawdopodobnie Sąd Najwyższy przekaże sprawę do ponownego rozpoznania.
 • @detektywmjarzynski 19:33:36
  ja mam podobną ocenę. Oby nie trafił na koleżankę Konopki., lub podobnego Tuleyi /kurcze jak się on odmienia/
 • Panie Danielu !
  Pozdrawiam serdecznie. Powodzenia. Trzymam kciuki.
 • Myślę że jutro powinien pod Sądem Najwyższym pojawic się...
  cały Marsz Niepodległości w geście solidarnosci z Danielem
 • @detektywmjarzynski 19:33:36
  Uchylenie wyroku bezwzględnego więzienia to bardzo ważny i niezbędny krok. Niestety, ma Pan rację, że dopiero "pierwszy" z całego ciągu niezbędnych kolejnych, z których każdy może być znowu jakimś kuriozum.
 • Panie Danielu!
  trzymam kciuki i niech Bog dopomaga
 • Daniel trzymaj się !
  A tą "zestresowaną" szumowinę , która niestety reprezentowała państwo polskie należy pociągnąć póżniej jeszcze w procesie cywilnym.
 • @detektywmjarzynski 19:33:36
  I to wszystko za nasze pieniądze.......
 • @Łażący Łazarz 20:33:51
  //może orzec co do istoty sprawy//

  jeśli skazanie jest oczywiście niesłuszne.

  Odważy się? Chciałabym bardzo!
 • Art. 537 kpk
  Art. 537.
  § 1. Sąd Najwyższy po rozpoznaniu sprawy oddala kasację albo zaskarżone orzeczenie uchyla w całości lub w części.
  § 2. Uchylając zaskarżone orzeczenie Sąd Najwyższy przekazuje sprawę właściwemu sądowi do ponownego rozpoznania albo umarza postępowanie, a jeżeli skazanie jest oczywiście niesłuszne – uniewinnia oskarżonego.
 • @Łażący Łazarz 20:33:51
  "Nie mam do Sądów zaufania na grosz."
  I to jest to, czego duża część Polaków ciągle nie przyjmuje do wiadomości, ciągle łudząc się, że żyje w normalnym państwie.
 • nadzieja ...
  Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 28 marca 2008 r., sygn. III KK 484/07

  Sformułowana w art. 2 § 2 k.p.k. zasada prawdy materialnej wprowadza w procesie karnym wymóg opierania wszelkich rozstrzygnięć na zgodnych z prawdą ustaleniach faktycznych, przez które rozumie się ustalenia udowodnione, czyli takie, gdy w świetle przeprowadzonych dowodów fakt przeciwny dowodzonemu jest niemożliwy lub wysoce nieprawdopodobny. Obowiązek udowodnienia odnosić należy jednak tylko do ustaleń niekorzystnych dla oskarżonego, jako że on sam korzysta z domniemania niewinności (art. 5 § 1 k.p.k.), a nie dające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na jego korzyść (art. 5 § 2 k.p.k.). Ze względu na te zasady wydanie wyroku uniewinniającego jest konieczne zarówno wówczas, gdy wykazano niewinność oskarżonego, jak i wtedy - co chyba częściej ma miejsce - gdy nie udowodniono, że jest on winny popełnienia zarzucanego mu czynu przestępnego. W tym ostatnim wypadku wystarczy zatem, że twierdzenia oskarżonego, negujące tezy aktu oskarżenia, zostaną uprawdopodobnione. Wyrok uniewinniający musi jednak zapaść również i w takiej sytuacji, gdy wskazywana przez oskarżonego teza jest co prawda nieuprawdopodobniona, ale też nie zdołano udowodnić mu sprawstwa i winy. Należy podkreślić, że walor prawny uniewinnień z różnych powodów jest taki sam, ponieważ polskie prawo karnoprocesowe nie przewiduje tzw. wyroków pośrednich, czyli pozostawiających daną osobę w stanie ciągłego podejrzenia (absolutio ab instantia).

  Prawo nie dla wszystkich ...
  Sędzia w roli Obiektywnego Arbitra ? to jakieś jaja ... nie tyle co z prawa, co z moralności i dawania świadectwa prawości.
  Oni razem są niczym zazdrosny Bóg który zabija tych kurzy go nie kochają.
 • @Andrzej Słoniawski
  Trzymam kciuki.
  ===========

  Świetny materiał i profesjonalny.
  Idzie w świat?

  Powodzenia
 • @Jan Paweł 20:10:38
  To dobry pomysł. Pikieta z kamerami powinna być obowiązkowo.
 • @jazgdyni 21:19:50
  Rany Boskie!
  pierwszy raz oglądam te materiały (nie było mnie w kraju).
  Ja to sam przeżyłem w 1970. Dokładnie tacy sami bandyci. Nie, ci są chyba nawet gorsi. W 70-tym mieli tylko gumowe pały, choć po raz pierwszy te dłuższe. Bolało jak cholera, nawet przez kurtkę. Lecz nie wyobrażam sobie dostać takim metalowym prętem. To bestialstwo, tak jak strzelanie do tłumu.
 • Te wszystkie sondy razem z prokur**ami i policsz**ami
  Niechętnie ale zastosowałbym zbiorowe zwolnienia.
 • @mambatyodtaty 21:50:32
  To są sondy, a nie sądy.
  Jakby to były sądy to bym nie pisał drugiego zdania
 • @ Paweł Pietkun
  Dzięki, Pawle!
 • Czy terrorysta siedzi w celi w Kiejkutach czy może jest na zwolnieniu lekarskim?
  Ciekawe gdzie ten zwyrodnialec teraz urzęduje!
 • @Nathanel 20:30:08 :: CZYTAĆ TO!
  {{
  Czy ja śnię?
  " prokuratura wnosiła do sądu, o warunkowe umorzenie postępowania wobec policyjnego bandyty"
  psim i jedynym obowiązkiem prokuratury jest wniesienie oskarzenia publicznego.

  O uniewinnienie może zabiegać obrońca -adwokat.

  Lecę po kawalek lodu bo mi się krew zagotowała.
  }}


  BINGO!
  ...ja właśnie lecę na księżyc - bo nie zdążyłem po lód i eksplodowałem jak dotarło do mnie to na co zwróciłeś uwagę...
 • Prawda musi zwyciężyć! Prawda zawsze zwycięża!
  Panie Danielu!
  Prawda musi zwyciężyć! Prawda zawsze zwycięża! Chcę aby Pan wygrał
  z oprawcami, prześladowcami i katami. Trzymam kciuki!
 • @Freedom 22:18:47
  Łomatko!
  I to Was jeszcze dziwi?
  Po tych wszystkich kuriozalnych zachowaniach komisji składających się z pustych krzeseł, prokuratur odmawiających wszczęcia postępowania w sprawie ewidentnych przestępstw - dziwi Was, że jakaś prokuratura wnosi o umorzenie sprawy w sprawie ewidentnego przestępstwa?
  Cudem jest tutaj, że sąd postanowił jednak odrzucić wniosek o umorzenie sprawy - ja tu byłam w szoku.
  Naprawdę.
  Po tym kilkudniowym serialu, gdzie sędzia zmuszony do skazania łapówkarza, oskarża tych, którzy mu te łapówy udowodnili - co jeszcze może dziwić?
  No co?
 • DLACZEGO TAK PÓŹNO PISZECIE?????
  Dlaczego tak późno piszecie o tej rozprawie???? Może ktoś ją nagrać na wideo i puścić w Internet???? Jesteśmy z Panem. Wieżę, że przy tak oczywistych dowodach niewinności (chociaż niby w Polsce nie trzeba udowadniać niewinności- to prokurator powinien udowodnić winę...) SN uniewinni Pana!!! POZDRAWIAM
 • wszystkiego dobrego
  Życzę Panu wszystkiego najlepszego Panie Danielu.
  Na uczciwy wyrok wydany przez okupacyjny antyPolski sąd nie liczę, nie mam złudzeń. Pańska batalia z warszawską "elytą rządowo-sądowo-administracyjną" otworzy oczy pewnej grupie Polaków (mam nadzieje że dość licznej), niestety to będzie prawdopodobnie jedyny skutek bandyckiego wybryku władzy. Niech się Pan nie poddaje, po wszystkim może warto pomyśleć o filmie dokumentalnym, jakiejś książce. Pozdrawiam serdecznie, jesteśmy z Panem.
 • Panie Danielu powodzenia !
  Panie Danielu powodzenia !
 • @Andrzej Słonawski 19:30:23
  Chętnie zapoznam się z całością akt sprawy. Proszę zapytać Pana Daniela czy nie zechciał by mi przekazać kompletu materiałów, które użyję w zbożnym celu. Pocztą wewnętrzną podaję swój tel.
 • @Marek.Lipski 23:22:52
  jak to jest, skoro np. sędzie sądu najwyższego, rozpatrując sprawę, dojdzie do wniosku, że sędzia niższej instancji, nie dopełnił obowiązku, ignorując dowody, tu filmowe, że to policjant był napastnikiem, widzi, że ten też kłamał jak i jego koledzy, nie powinien być poddany jakiejś weryfikacji czy coś podobnego, skoro też sędzia łamie prawo i bierze udział w oszustwie ? chyba jest jakieś ciało sędziowskie, które powinno weryfikować kwalifikacje sędziowskie, podobnie jak jest u lekarzy czy adwokatów, mogą wykluczyć danego osobnika, a domyślam się, że ten sędzia dalej będzie łamał prawo, ferując wyroki na zamówienie.
 • PODLASIE XXI WIEKU
  Dopuki Polska nie będzie dla Polaków nie łudzimy się na sprawiedliwe wyroki sądów ani na normalna postawe Policji.
 • Również trzymam kciuki!
  mam podobną sprawę, przy Twojej za dużo nie po mataczą, chyba że chcą się zbłaźnić całkowicie..Pozdrawiam
 • @Marek.Lipski 23:35:41
  Ja jestem z BIAŁEGOSTOKU ci sedziowe to roboty wykonuja swoje zadania tak jak im zlecono i niema tu zlituj WYROKI ZOSTAŁY juz dawno zatwierdzone przed rozpoczeńciem sprawy.
  Sady w Polsce nie są niezalerzne.
  Pozdrawiam wszyskich Polsków oskarrzonych o Polskość ja miałem sprawę 5 lat mimo że nie było żadnego przestępstwa ani dowodów na co kolwiek zostałem skanany wraz z 4 osobami tak poprostu dla przykładu.
  By sie inni Polacy bali.
  Ich metoda to zastraszanie społeczeństwa Polskiego.
 • Czy ktoś może potwierdzić imię oprawcy?
  kilkakrotnie spotkałem się z imieniem karol czajka..czy w końcu andrzej..ktoś dezinformuje czy jak? http://wyszperane.nowyekran.pl/post/85102,sad-nie-zgodzil-sie-na-bezkarnosc-policyjnego-sadysty
 • Myślę że teraz bandyci będą wiedzieć, co robić z policjantami.
  Jak który spotka samotnego policjanta w polsce, po takich wyrokach będzie wiedzieć, co ma robić z nim sam na sam. Powodzenia i pośmiertnych odznaczeń, panowie policjanci ahahahahahaha
 • Panie Danielu!
  Serdecznie pozdrawiam i zapewniam o modlitwach w Pańskiej intencji.

  Sursum corda!

  DelfInn

  PS Panie Andrzeju - dzięki za artykuł, informacje i monitorowanie tego horrendum. Bóg zapłać.
 • @Leon. art 222kk i 226 kk to znikoma szkodliwość społeczna tak orzekł niezawisły sąd
  sąd tak orzekł, bo nie chciał ukarać co najmniej 6 ciu policjantów składających fałszywe zeznania w sprawie II k 976/03 wytoczonej przeciwko żonie policjanta, by odechciało się jej skażyć na policjantów
  http://mer.nowyekran.pl/post/78608,co-jest-pierwsze-11-45-czy-11-50

  http://mer.nowyekran.pl/post/82232,gdanska-wizytacja-sadow-to-fikcja-nie-widzi-co-jest-pierwsze-11-45-czy-11-50

  Tak CIEKAWIE orzekł nie tylko prezes Sądu Okręgowego w Toruniu w sprawie IIk 976/03 Jarosław Sobierajski (potem awansował dopiero na prezesa , ciekawe za co?) Widział ten wyrok też RPO dwukrotnie , Widziała Krajowa Rada Sądownictwa, oraz sędzia wizytator z Gdańska i niczego złego się nie dopatrzono .
  Jednak obywatele wszyscy i tak wiedzą co jest pierwsze 11.50, czy 11.45 oraz wiedzą czego można się po sądzie spodziewać.
  Obywatele podejrzewają, że bicie policjanta i znieważanie z art.222kk i 226kk to duża szkodliwość społeczna zwłaszcza na komisariacie, a tu prosze taka dla ludu niespodzianka.
  Niespodzianka zapewne dla 6 co kłamali bo sąd ich nie ukarał, ale czy jest to niespodzianka dla pozostałych policjantów. Sąd chcąc ratowac "tyłek " 6 policjantów pozostałych naraził na znieważanie i bicie wydając taki wyrok, oraz sam się ośmieszył, że nie zna się na zegarku. Więc co tu pisać o prawie jak z taką wiedzą jest kłopot!!! To bezprawie
 • Powodzenia Panie Dnielu
  mam nadzieję, że Sąd Najwyższy zna się na zegarku i na kopniakach!!!!
  Tylko osioł kopie się w własny tyłek!!!!
 • Jaki kraj takie prawo
  Ale pan rzecznik policji owija w bawełnę. Najpierw powiedział że filmu nie widział potem że widział. heheh. Śmiech na sali. Ściemę wali aż miło. Fajny ten kraj. Skazać człowieka można w jedną chwilę, ale jak oni łamią prawo na rozkaz to już tysiące analiz aby tylko z du.py było bzdetne usprawiedliwienie. Bo najważniejsze żeby Józek Bąk mógł kręcić lody z Amber za co nawet nie ma wszczęcia postępowania. W sumie fajną mamy policję zakłada kaptury chowa oznaczenia a potem udaje że to chuligani. Trzeba w TV robić propagandę. A Józek pewnie nie dość że ma się dobrze zaraz zostanie ekspertem od gazu. Tusku jeśli ten kraj jest prawny to Twój synek powinien siedzieć już dawno. I to jest prawdziwa demokracja. Zresztą co można oczekiwać od premiera co pół życia łaził po kominach... Ciekawe zresztą jest to że jak Tusku i solidarność atakowała milicja to było ok a teraz nagle się role odwróciły. No ale czego oczekiwać... dorwał się motłoch do władzy a że wykształcenia nie ma to naśladuje najgorsze wydanie PRL. Z takim rządem to Polska będzie za parę miesięcy jak w teatrze 19 południk podzielona między ruskich i rodzinę Tuska. Warto sprawdzić czy aby jego żoną nie jest Merkel !!!!Tak czy inaczej policja, prokuratura, sądy ,parlament i reszta tej świty to lepsza mafia niż Pruszków. Tylko że ich poziom intelektualny w stosunku do Pruszkowa to niestety berek kucany. Demokracja w tym kraju to jedna wielka ściema !!!!!
 • Dobra nowina ! Proces Karola Czajki ma zacząć się 7 marca !
  "Stołeczny sąd odrzucił wniosek prokuratury, która chciała umorzyć sprawę Karola C. - policjanta, który w Święto Niepodległości w 2011 r. brutalnie bił i kopał demonstranta.

  Takie postanowienie Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście z 28 grudnia 2012 r. oznacza, że będzie się przed nim toczył normalny proces Karola C. Ma on się rozpocząć 7 marca."

  http://niezalezna.pl/36901-sad-nie-zgodzil-sie-na-bezkarnosc-policyjnego-sadysty

  Mam nadzieję, że nie s(ędzia) Tuleyka będzie ferował wyrok !

  Panie Danielu !
  Głowa do góry ! Wierzę, że w sytuacji, o której napisałam wyżej zostanie Pan uniewinniony, a przestępca ukarany.

  Pozdrawiam.
 • @lju 05:20:26 tak wlasnie nisczono i likwidowano Polakow w PRLu bo nie
  bylo kamer.
  Za terazniejszej okupacji sa kamery, a metod ta SBecka, WSIkowa, PObolszewicka banda nie zmienila.Moze teraz sa mimo kamer silniejsi jak za PRLu i sie nie boja bo rozgrzane sady zawsze obronia bandytow ktorzy stoja na strazy tej nowej jewrejskiej okupacji.
  Za okupacji niemieckiej z takimi jak ten niby policjant obchodzono sie prosto podziemny narodowy sad, w bramie BUUOOMB,kartka w wyrokiem w kieszen i po sprawie.
 • Oby prawo tym razem zatriumfowało!
  Ta sprawa jest papierkiem lakmusowym, który pozwoli nam jasno stwierdzić w jakim państwie obecnie żyjemy.

  Pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 20:10:38
  tak, to prawda.
 • @Nathanel 20:30:08
  "O uniewinnienie może zabiegać obrońca -adwokat." - no tak, ale cała przewrotność wniosku prokuratury polegała na tym, iż nie chciała ona uniewinnienia. Wina była bezsporna. Chciała zawieszenia postępowania, co z uwagi na kuriozalne uzasadnienie bezprawnego i przestępczego działania, dawało możliwość dalszego "pełnienia służby", a w przypadku opuszczenia szeregów policji, na desusy z tego faktu wynikające.
 • @Łażący Łazarz 20:33:51
  należy pamiętać iż mamy dwie Czajki. Jedną która złożyła zawiadomienie o napaści na niego w trakcie zatrzymania Daniela- ten na imię ma Andrzej - to on był świadkiem oskarżenia i to na jego konto zasądzono zadośćuczynienie, oraz Czajkę Karola, który to ma postawione zarzuty o bestialstwo w stosunku do Daniela.
  Cóż to za mistyfikacja?.
  Myślę że wiem o co chodzi.
 • @zwyczajnie normalny 21:12:09
  podjęliśmy już działania. Nie tylko chodzi o zdjęcie, ale przede wszystkim o materiał filmowy opatrzony logo GP Vood. Tam wmontowali fragmenty naszego filmu, nie opatrzywszy logo nE.
  Takie medium, jaki naczelny.
 • @Marek.Lipski 23:35:41
  akurat w sprawie p. Bańkowskich, sąd odstąpił od ukarania Bani. Byłem, widziałem, słyszałem. Mam postanowieni sądu.
 • @katparanoi 23:44:49
  całość akt jest w podsiadaniu redakcji. Tych skazujących Daniela na więzienie, podpisane przez sędzie Konopkę. Z zeznaniami Andrzeja Czajki który zatrzymywał Daniela, a który w postępowaniu o pobicie skazanego zmienił imię.
 • Raz na zawsze skończyć z rozgrzanymi sędziami
  Uniewinnić Daniela, ale również skazać Czajkę oraz policjantów za składanie fałszywych zeznań.
  Pozdrawiam Daniela
 • @Wyrzutek 01:11:02
  tu mamy właśnie qui pro quo. Oskarżał Andrzej, na jego konto zasądzono nawiązkę, a pod zarzutami stanął Karol . Ale też może się okazać iż jest to Andrzej Karol, lub Karol Andrzej. Będziemy to wiedzieli. Spokojnie.
 • W pierwszym rzędzie trzeba chylic czoła przed...
  Autorami tych filmów i NOWYM EKRANEM, dzięki któremu ta akcja ujrzała światło dzienne i została nagłośniona. Bez tego sprawa zostałaby zamieciona pod dywan jak setki, tysiące takich innych...
 • Coby się nie działo i .....
  ...choćby gwoździe z nieba leciały Daniel trzymaj się cała prawdziwa Polska jest z tobą, pzdr i trzymamy kciuki za twoje zwycięstwo. Pzdr
 • @detektywmjarzynski 19:33:36
  tak... masz rację... sąd pewnie uzna, że - jak to przecież widac na tym filmie- Pan Daniel "sam wszedł na linię strzału" temu sumiennie pełniącemu swoje obowiązki sierżantowi.
  Ale... chyba takie numery są możliwe gdzieś tam w jakichś podrzędnych sądach rejonowych, ale juz chyba nie w Sądzie Najwyższym
 • @lancelot 09:04:03
  rzetelność będzie wynikiem decyzji Sądu. Pamiętać trzeba że gmach SN dla nE jest miejscem nie przyjaznym. Pamiętać trzeba iz wielokrotnie sędziowie zamykają posiedzenia przed nami. Dziś bulwersuje mainstream postawa Tuleyi / kuźwa, nie umiem tego odmienić/, a wystarczy obejrzeć sędzie rzucającą sądową biżuterią i wszystko stanie się jasne.
 • @Andrzej Słonawski
  "podobnego Tuleyi /kurcze jak się on odmienia/"

  ---> Normalnie się odmienia:
  Tu ley
  Tam ley
  Tu leyemy

  Natomiast w wersji Bolka odmiana polega na tym, że ubecnie:
  Tu leyom pałom ...
  :)
 • @Andrzej Słonawski 09:13:27
  Tys prowda jak mawiał śp. Kwicoł o tych aspektach sądowej "rzetelności" uniemożliwiającej tej prawdziwej robotę nie pomyśląłem a to ze względu na wczesną porę dnia/jeszcze się dobrze nie obudziłem a już mnie na moim blogutrolle znerwili ;( / także wielkie pardon dla pana ;)

  " kuźwa, nie umiem tego odmienić"

  Bo jego się odmienić nie da jego trzeba przeTuleyować, tak się nazywa ta operacja ;)) Pzdr
 • @Marek.Lipski 23:35:41
  bo to był sąd kapturowy.
 • ...
  Nie napiszę nic odkrywczego, chciałam tylko przekazać słowo otuchy.
  Historia Daniela, jak i inne "demokratyczne" sposoby porządkowania obywateli, skuptecznie odstrasza mnie od wzięcia udziału w jakimkolwiek marszu.
 • nie można mieć złudzeń
  Co do wyroku SN nie można mieć złudzeń.Sąd ten uchyli wyrok i przekaże sprawę do ponownego rozpatrzenia.Skład osobowy tego Sądu to w większości kapusie UB i ludzie z awansu społecznego.Pan Kloc nie ma co liczyć na jakieś sprawiedliwe orzeczenie.Natomiast na plus należy uznać zachowanie Sądu Rejonowego w Warszawie które nie uznało wniosku prokuratora o warunkowe umorzenie sprawy tego bandyty Czajki.Takich skurwysynów należy surowo karać.
 • @1normalnyczlowiek 09:32:34
  dzięki. więc tu lejemy. super.
 • @lancelot 09:37:46
  a ja przepraszam za niezbyt trafny zwrot - rzetelności. Tak jakoś wyszło.
 • @Elis 10:07:28
  "skutecznie odstrasza mnie od wzięcia udziału w jakimkolwiek marszu." - mój syn przed kamerą oświadczył - za rok idę na Marsz !!!. To ten dziesięciolatek, bohater Marszu Niepodległości 2012 r.
 • @Wyrzutek 01:11:02
  to też swojego czasu próbowaliśmy dociec.
  https://www.youtube.com/watch?v=fkqUyjTpbMY
 • wokanda SN- 8.I. g.12.45
  Sąd Najwyższy-wokanda 8.I. g.12.45

  wilre, 8 stycznia, 2013 - 12:46
  SALA "C"
  6.

  II KK 288/12

  Sąd Okręgowy

  W.

  Sąd Rejonowy

  W.

  D. K.

  art. 222 § 1 kk w zw. z art. 57a § 1 kk

  kasacja obrońcy

  SSN Józef Szewczyk

  12:45

  http://pub.sn.pl/pssn_w3.nsf/1/D6271FF48709C5F9C1257ABE0052E1FD/$FILE/WokandaESOA-922AY3.pdf

  OSOBY MOGĄCE DOJŚĆ - proszone o obecność...
 • Oby bandyta został ukarany!
  Państwo policyjne staje się rzeczywistością na całym świecie, nawet w będącej niegdyś oazą wolności Ameryce! Jest to celowe działanie światowych elit. Jeśli zatem uda się sypnąć trochę piasku w te bezlitosne i potężne tryby to będzie to drobny, ale nasz polski, sukces. Każda walka z tą hydrą pozwala oddalić wszechwładzę tyranów! Zwycięstwa życzę, Panu i nam wszystkim!
 • Zobaczymy jak sie spisze najwyższa instancja w POlsce..
  A wszyscy są tam aby zlustrowani ?
 • Autor.
  Zostalem skazany za pisanie prawdy o żydobolszewii i jej pomiocie wyrokiem nakazowym przez sędziego SR w Opolu Frankowskiego na 1000 zł grzywny i 640 kosztów sądowych, z czym się nie zgadzam będzie odwołanie Andrzeju. Pzdr!
 • @Blekota 13:06:21
  Bandyta policjant musi być ukarany. Nie ma innej opcji. Pan Daniel powinien jeszcze zażądać dużej kwoty jako rekompensatę kosztów moralnych. Jesteśmy z Panem. Pozdrowienia i proszę się nie poddawać. Cała rzesza blogerów i komentatorów jest razem z Panem. Dziś Pan, jutro może paść ofiara nierządu każdy z nas.
 • ...
  Cóż, pogratulować odwagi;) Osobiście, nie zabrałabym dzieci na marsz z pacyfikacją w gratisie. Ale, ja z tych bardziej ostrożnych i trzy razy kalkulujących;)
 • @Andrzej Słonawski 11:03:27
  Gratuluję Ci Syna. Pozdrów Go odemnie!!
 • "Drodzy Blogerzy, Komentatorzy. Ludzie Dobrej Woli" - dziękujemy w imieniu Daniela Kloca.
  (...) Dziękujemy wszystkim internautom za tyle pozytywnych słów wsparcia. Daniel na bieżąco zapoznaje się z komentarzami i dają mu one siłę do dalszej walki o sprawiedliwe zakończenie całej tej sprawy."


  http://dosc.nowyekran.pl/post/85302,drodzy-blogerzy-komentatorzy-ludzie-dobrej-woli-dziekujemy-w-imieniu-daniela-kloca

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY